نمایندگی پیرلی درقم-لاستیک آزاد اسپرت

نمایندگی پیرلی درقم-لاستیک آزاد اسپرت

نمایندگی پیرلی درقم-لاستیک آزاد اسپرت :شرکت تولیدی لاستیک پیرلی در سال 1872 توسط نابغه جوان ایتالیایی به نام جیووانی باتیستا پیرلی در شهر میلان ایتالیا تاسیس شد.

از همان ابتدا جیووانی رویای تبدیل شدن به قطب صنعت لاستیک سازی را در خود می پروراند و در اولین سال های تاسیس پیرلی اقدام به راه اندازی خط تولید لاستیک پیرلی کرد.

در سال 1901 اولین لاستیک سواری پیرلی از خط تولید این شرکت خارج شد.

با شروع قرن بیستم و در پی موفقیت های ورزشی، لاستیک پیرلی برای توسعه خود در کشور های اسپانیا ، انگلیس و آرژانتین کارخانه هایی تاسیس کرد.در همین سالها رانندگان زیادی با لاستیک پیرلی در مسابقات های اتومبیل رانی پیروز می شدند و همین مورد به محبوبیت بیشتر این شرکت می افزود.

نمایندگی پیرلی درقم:در نیمه قرن بیستم پیرلی با تولید لاستیک سینتوراتو به نقطه عطفی در تاریخ تایر سازی رسید. و در آغار قرن بیست و یکم با تولید تایر سواری با عملکرد بالا و معرفی سیستم MIRS انقلابی دیگر در این صنعت ایجاد کرد.

لاستیک پیرلی را بدون شک می توان یکی از پیشگامان در توسعه فناوری و تکنولوژی تولید در صنعت تایر سازی دانست. لاستیک پیرلی با اختراع و بهره از جدید ترین تکنولوژی ها در لاستیک علی رغم موفقیت های چشم گیر در مسابقات فرمول یک و اتومبیل رانی ، از محبوبیت زیادی در بین مصرف کنندگان برخوردار است و پیرلی را در رده پنجمین تولید کنند برتر تایر در دنیا قرار داده است.

امروزه لاستیک پیرلی تامین کننده تجهیزات بسیاری از خودروسازان بزرگ دنیا از جمله لاستیک لامبورگینی است.در بازار ایران هم لاستیک پیرلی جایگاه ویژه ای در میان خودرو های لوکس و سوپر اسپرت دارد.فروشگاه اینترنتی آزاد اسپرت توزیع کننده نمایندگی پیرلی درقم-لاستیک آزاد اسپرت است.

خدمات ما:

فروش و تعویض لاستیک خودروهای لوکس با کادر مجرب

تعویض بالانس کامپیوتری

تنظیم باد و پنچرگیری و خدمات دیگر….

 

لاستیک قم - لاستیک فروشی قم - لاستیک آزاد اسپرت - آپارات آزاد اسپرت قم - آپاراتی آزاد اسپرت قم
تماس مستقیم