لاستیک خودرو های شاسی بلند


خودروهای شاسی بلند ( SUV ) با توجه به وزن سنگینی که دارند باید از تایرهایی با ابعاد بزرگتر و وزن بالاتر استفاده کنند . این تایرها به دلیل وزن بالای خودرو ، باید از کیفیت مطلوبی برخوردار باشند. همچنین امکان سرخوردن در جاده های خیس به علت وزن بالای این نوع خودرو ها زیاد است پس باید برای این نوع از خودرو ها تایر هایی انتخاب شوند که سطح چسبندگی خوبی داشته باشند.
در بازار لاستیک داخل کشور ، کمبود لاستیک شاسی بلند به چشم می خورد که اخیرا شرکتهای بارز و کویر تایر با ورود به عرصه تولید لاستیک های این گروه موفق به تامین بخش بزرگی از این بازار شده اند .
در بارز این گروه لاستیک با طرح های متنوع و متناسب با مصارف و کاربرد های گوناگون و با نام های S۶۳۰ (SPORTECH) ، S۶۷۷ (OPTI RIDE RUNNER) و S۶۷۳ ( RIDERUNNER) تولید شده است ، این لاستیک ها برای خودروهایی که از سایزهای ۲۲۵/۷۰R۱۶ – ۲۱۵/۶۵R۱۶- ۲۳۵/۶۰R۱۶ ، ۲۲۵/۶۵R۱۷ ، ۲۳۵/۶۵R۱۷ استفاده می نمایند مناسب هستند و همچنین محصولات کویرتایر با نام های KB۷۰۰ و KB۶۶ ، برای سایزهای ۲۳۵/۶۰R۱۸ (۱۰۳H) -(۱۰۴H) ۲۳۵/۶۵R۱۷ –(۱۰۲H) ۲۲۵/۶۵R۱۷، ۲۱۵/۶۵R۱۶(۹۸H) – ۲۱۵/۶۵R۱۶تولید شده و به بازار عرضه شده اند ، محصولات مذکور به آسانی در فروشگاه آزاد اسپرت و با قیمت مصوب دولتی و امکان برخورداری از خدمات نصب سیار و ثابت در دسترس عموم قرار دارد .
با توجه به کیفیت مناسب و قابل رقابت با محصولات وارداتی این دسته از تایر های تولید داخل می تواند برای استفاده بروی کلیه خودروهای با عملکرد بالا از جمله تولیدات مونتاژ شده در داخل و یا خودروهای وارداتی نصب و مورد استفاده قرار گیرند .
تایرها شاسی بلند (SUV) قابلیت های زیادی دارند ، مانند :
– سواری راحت و انعطاف پذیری بالا در مقابل ضربات ناشی از ناهمواری
– صدای پایین
– نرمی در حرکت خودرو
– مصرف سوخت کم به علت پایین بودن مقاومت غلطشی (مقاومت غلطشی به مقدار انرژی که خودروتان نیاز دارد تا به تایرها وارد کند و آنها را به حرکت در بیاورد ،گفته می شود )
– یکنواختی بالا در حرکت
– چنگ زنی بالا در جاده های خیس

آپارات آزاد اسپرت قم

آپارات آزاد اسپرت قم

لاستیک قم - لاستیک فروشی قم - لاستیک آزاد اسپرت - آپارات آزاد اسپرت قم - آپاراتی آزاد اسپرت قم
تماس مستقیم